Chcą ocenzurować "Stop dyktaturze mniejszości"

Chcą ocenzurować "Stop dyktaturze mniejszości"
ePub czas dodania: 2013:11:27 11:07 komentarzy 0
Środowiska lewicowe żądają usunięcia z Facebooka strony: Stop dyktaturze mniejszości

Protest na stronie www.stopdyktaturze.pl podpisał już blisko 60 000 osób. To musi przerażać środowiska lewicowe, chcące wprowadzić dyktaturę mniejszości w Polsce. Dlatego wykorzystując wydarzenia z 11 listopada, czyli  m.in. podpalenie tęczy na warszawskim pl. Zbawiciela,  podjęli działania zmierzające do zakneblowania nam ust na najpopularniejszym portalu społecznościowym w Polsce.

12 listopada br. na Facebooku powstała strona Wielkie sprzątanie FB. Stop mowie nienawiści, faszyzmowi i agresji, która określa listę stron propagujących tzw. mowę nienawiści. Wśród stron faktycznie niestosownych, jakimi są np. strony antyklerykalne, została wymieniona strona inicjatywy Stop dyktaturze mniejszości!

Autorzy akcji kłamliwie sugerują, że nasza strona nawołuje do nienawiści i podżega do przemocy. Celem kampanii „Stop dyktaturze mniejszości” jest tylko i wyłącznie informowanie społeczeństwa o pracach sejmowych nad nowelizacją ustawy antydyskryminacyjnej i inicjowanie, zgodnych z prawem, działań obywatelskich zmierzających do powstrzymania prac legislacyjnych w tym zakresie. Służy temu nasza strona www.stopdyktaturze.pl oraz fun page na Facebooku.

Przypomnijmy, że nasza kampania ma na celu powstrzymanie Sejmu przed nowelizacją ustawy antydyskryminacyjnej, która zdaniem prawników, uderza w konstytucyjną ochronę rodziny, ogranicza wolność gospodarczą oraz wolność słowa!

Administratorzy „Wielkiego sprzątania” zachęcają do inwigilowania przez użytkowników FB naszej strony. Podają dokładną instrukcję opisującą przebieg potrzebnych działań zmierzających do usunięcia wybranych stron z FB. Do tej pory nasza strona nie została usunięta, ale zostały już zdjęte niektóre nasze posty. Przy tej okazji informujemy, że na naszej stronie na FB zamieszczamy tylko suche informacje medialne (bez komentarzy)  dotyczące skrajnych działań organizacji LGBT lub innych zachowań  naruszających ład publiczny. Żaden z naszych postów nie nawołuje do przemocy czy nienawiści wobec  którejkolwiek grupy społecznej. Jeżeli w komentarzach pojawiają się niestosowne wypowiedzi, to staramy się je tonować.

Fakt, że znaleźliśmy się na tego typu liście, uznajemy za ogromne nieporozumienie.  Odbieramy to jako próbę ograniczenia konstytucyjnego prawa jakim jest wolności słowa i wypowiedzi. Głosząc prawdę, nie możemy pozwolić zamknąć sobie ust! Dlatego jeszcze raz prosimy o poinformowanie o akcji „Stop dyktaturze mniejszości” rodziny i przyjaciół, aby mogli dać wyraz swojemu sprzeciwowi. 


ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO POLUBIENIA NASZEJ STRONY NA FACEBOOKU: www.facebook.com/Stop.dyktaturze.mniejszosci

licznik: 2675 + 3 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
  0|0
Otrzymałem w mailu, myślę, że przydałoby się podać dalej...
2013-11-27 11:14
warto wiedzieć 0|0
i nie zżywac się z fejsem. a widziec warto, jaka akcja i po co, zamiast okazjonalnie słyszeć że są
2013-11-27 13:08
# @night rat 0|0
Można się z nim nie zżywać, ale to bardzo ważna strona dla młodych ludzi. Można powiedzieć, że dla nich najpierw jest FB, później jest Internet.

Inicjatywy na FB są ważne, dlatego jak ktoś ma tam konto, to warto tam podziałać. Mnie FB nie ciągnie, wchodzę na niego bardzo rzadko. Ale jak dowiaduję się o jakiejś akcji, którą mogę poprzeć to wchodzę tam i się przyłączam. Dlatego taką informację uważam za cenną.
2013-12-01 11:02
unikam fejsa — lecz warto wiedzieć co się tam dzieje... 0|0
Dlatego, że dla zbyt wielu niedouczonych głupków fejs jest ich cłym życiem...
2013-12-03 00:17
Wrogowie wolności na Facebooku 0|0
A tu jest przykład jak na Facebooku zachowują się środowiska lewicowe: http://gps65.prawynurt.pl/spoleczenstwo/dzieci-facebooka,1270.htm
GPS
2013-12-05 22:53