homo-ustawa kneblująca

homo-ustawa kneblująca
ePub czas dodania: 2013:11:13 00:22 komentarzy 0
Info od ks. prof. Dariusza Oko w sprawie ustawy forsowanej przez homo-lobby mającej na celu kneblowanie nam ust.
Szanowni Państwo,

         zwracam uwagę na kolejne poważne zagrożenie dla Polski, dla jej demokracji i całego społeczeństwa. Gender- i homo-lobby usiłuje właśnie przymusić Sejm do uchwalenia tak zwanej homo-ustawy kneblującej. Po jej wprowadzeniu do więzienia będzie można pójść choćby za jedno zdanie krytyki gender- albo homo-ideologii, także za podawanie danych naukowych sprzecznych z nimi. Podobnie będzie można otrzymać olbrzymie kary finansowe prowadzące aż do bankructwa firmy. Tutaj już bardzo wyraźnie odsłania się totalitarny charakter tych ideologii oraz ich wyznawców. Obywatelskim obowiązkiem jest niedopuszczenie do dyktatury takich fanatycznych mniejszości.

         Konieczne są protesty składane do Sejmu, jak na załączonym poniżej formularzu. Dzięki takiej obywatelskiej mobilizacji udało się już zablokować wprowadzenie tego rodzaju szaleńczych ustaw między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii.

  Dołączam wywiad na ten temat, który przeprowadził ze mną KAI.

  Z serdecznymi pozdrowieniami

  Ks. Dariusz Oko

  PS

  Przykład, jak może wyglądać zastosowanie tej ustawy:

         Wyobraźcie sobie Państwo, ze szukacie niani dla dziecka. Na Państwa ogłoszenie odpowiada jegomość (na oko mężczyzna), ale w pełnym makijażu i mini spódniczce, jedna noga wydepilowana, druga nie, bo nie mógł się zdecydować, kim dzisiaj jest. Po chwili konsternacji dziękujecie mu za zainteresowanie ogłoszeniem i informujecie, ze nie przewidujecie nawiązania współpracy. Z ulgą zamykacie drzwi. Jakież jest wasze zdumienie, gdy za kilka miesięcy odbieracie wezwanie do sadu jako oskarżeni o wielokrotną dyskryminację.

licznik: 2643 + 2 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
  0|0
Popraw mnie. Czy to jest link do tej akcji?
http://stopdyktaturze.pl/

Przeczytałam projekt tej ustawy ze strony sejmu, zawiera on również uzasadnienie, opinie prawne Biura Analiz Sejmowych, informację o skutkach finansowych, pozytywne opinie województw lubuskiego i małopolskiego, uwagi Prezesa Sądu Najwyższego, opinie związków zawodowych: Solidarności i OPZZ, opinię Głównego Inspektora Pracy.

link do tego wyżej wymienionego projektu

http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/866BA4538180DB32C1257AFC003C8D94/%24File/1051.pdf
2013-11-13 21:08
# @leoparda 0|0
Hmm, całkiem możliwe, że to jest to...
2013-11-13 22:43
# @Obsługa techniczna 0|0
Otrzymałam taki link od Astry, gdzie jest więcej informacji.

http://www.fronda.pl/a/patologie-sie-leczy-a-nie-przyobleka-w-forme-prawna,30734.html

Przeczytałam treści pod tym linkiem. Najważniejsze dla mnie wstawiam:

"Po wejściu do Unii, ustawy służą wdrażaniu obcych systemów wartości, a ostatnio ideologii lewacko-genderowej."

"W istocie, wprowadzone do ustawy z 2010 roku zwroty „płeć”, „tożsamość płciowa”, „ekspresja płciowa”, „orientacja seksualna” stworzą w polskim systemie prawnym podstawy dla nieograniczonego terroryzowania większości Polaków, wyznających tradycyjne wartości. Ustawa i obecna nowelizacja idą w kierunku wywrócenia polskiej obyczajowości, oswojenia z patologią i wymuszenia dla niej nie tyle tolerancji, co ochrony i uznania ponad obowiązujące normy."

"Prócz „dyskryminacji pośredniej” i „bezpośredniej” wprowadza się jeszcze „dyskryminację wielokrotną”, „dyskryminację przez asocjaję” czy „dyskryminację przez asumpcję”, których równie bełkotliwe definicje pozwolą karać za prawdopodobieństwa traktowania w porównywanych sytuacjach „z powodu powiązania tego podmiotu z podmiotem posiadającym jedną lub kilka cech…”."

"Bardzo szkodliwe jest również nałożenie obowiązków na organy administracji do wprowadzania programów równego traktowania w rozumieniu środowisk lewacko-genderowych. Demoralizacja poparta strukturami państwa fundamentalnie narusza prawa rodziców i demoralizuje całe społeczeństwo."

A to napisałam pod postem Astry:
Tradycja jest fundamentem budynku, tak ja to widzę. Po wejściu do UE mamy przyjąć wartości innych krajów. Czyli nasza tradycja idzie w niebyt. Tak się zastanawiam, czy ci, dla których UE tworzy te przepisy to docenią? Nie jestem tego taka pewna. A co w kwestii tej ustawy mają do powiedzenia dzieci? Nic. A to one będą szkolone pod tę nową rzeczywistość. Prawo powinno być jednakowe dla wszystkich obywateli, a nie wyróżniać jakąś grupę. A tak widzę te nowe poprawki do obowiązującej ustawy
2013-11-16 14:22